ANASAYFA ÜRÜNLER HİZMETLER HAKKIMIZDA ERİŞİM
 
 

    

 
   
 

Endüstriyel Elektronikte Profesyonel Çözümler.

Şirket Profili

Politeknoloji , konusunda 20 senelik deneyimli bir tecrübenin etkisiyle 2010 yılında kurulmuştur. Güç elektroniği ve endüstriyel elektronik konusunda faaliyet göstermektedir. Güç elektroniği konusunda yenilikçi teknolojileri geliştirerek müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

Şirket, doğrultucular, eviriciler, statik frekans çeviriciler, gerilim regülatörleri (statik ve servo) ürünlerinin üretimi ile, telekom güç kaynakları, akü izleme sistemleri , güneş panelleri, Elektronik yükler ,aktif ve pasif filtreler tasarımlamakta ve üretmektedir. Politeknoloji aynı zamanda Aitelong ve China Aviation firmasının temsilciliğini yapmaktadır.

Araştırma Geliştirme

Firmamız araştırma ve geliştirma faliyetlerine Tübitak Teydeb destekli ürünler de geliştirmektedir. Firmamız, 20 yıllık tasarım tecrübesi ile, standart ürünler ile çözüm bulunamayan ve özel tasarımlar gerektiren durumlarda, müşterilerine çözüm sunma yeteneğine sahiptir.

Vizyonumuz

Politeknoloji güç elektroniği konusunda Türkiye’nin en yenilikçi ve ekonomik teknolojileri kullanan, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olduğu bir firma haline getirmek ve bu başarımızı uluslararası bir düzeye çıkarmaktır

ÜRÜNLER
Akü ve DC Test Cihazları
AC/DC Dönüştürücüler
DC/DC Dönüştürücüler
Telekom Uygulamaları
Özel Amaçlı Devreler
Kompanzasyon sistemleri
ÇÖZÜMLER
Endüstriye Elektronik
Endüstriyel Devreler
İnvertörler
Aküler
Yenilenebilir Enerji
 
ÜRÜN GRUPLARI
Regülatör
UPS
Redresör
İnvertör
Konvertör
Akü
AC/DC Yükler
YENİLENEBİLİR ENERJİ
Güneş Enerjisi
Rüzgar Enerjisi
Hibrit Sistemler
Projelendirme Kurulum
 
SERVİS HİZMETLERİ
Teknik Destek
Servis
Tamir Merkezi
Bakım Kurulum
 

 

 
Copyright - Politeknoloji 2013